Nå heter vi Sjeldensenteret, enhet Sunnaas!
TRS kompetansesenter for sjeldne diagnoser har byttet navn!
Nå heter vi Nasjonalt senter for sjeldne diagnoser, enhet Sunnaas. Eller litt kortere Sjeldensenteret, enhet Sunnaas.
Sjeldensenteret ligger på Nesodden og er en del av Sunnaas sykehus.
Besøksadressen er Bjørnemyrveien 11.
Sentralbordnummeret tvårt er: 66 96 90 00
Nesoddbåtene går fra Aker brygge til Nesoddtangen. Du finner rutetider på nettsidene til Ruter. Båtene korresponderer med buss som går til Sunnaas sykehus. Bussene er merket med Sunnaas, Alværn, Vinterbro eller Fagerstrand. Holdeplassen hvor du skal gå av heter Sunnaas.
Bussavganger fra Sunnaas korresponderer med båten fra Nesoddtangen til Aker brygge. Alle busser som kjører i retning Nesoddtangen har endeholdeplass ved båten. Du finner rutetider på nettsidene til Ruter.
Det går hurtigbåt Lysaker-Nesoddtangen-Lysaker i rushtiden. Merk at det ofte er ruteendringer vinterstid på grunn av is i fjorden. Du finner rutetider finner rutetider på nettsidene til Ruter.
Det er omtrent 50 km fra Oslo sentrum til Sunnaas sykehus. Fra E6 i retning Moss er det skiltet mot Nesoddtangen fra Tusenfryd.
Det er omtrent 60 km fra Moss til Sunnaas sykehus. Fra E6 i retning Oslo er det skiltet mot Nesoddtangen ved Vinterbro.
Hvis du kommer fra Vestfold minner vi om båtforbindelsen Horten-Moss og Oslofjordtunnelen.
Vi anbefaler at du henter ut komplett kjørerute fra ditt hjemsted på for eksempel Google Maps på internett.
TRS kompetansesenter for sjeldne diagnoser har byttet navn!
Nå heter vi Nasjonalt senter for sjeldne diagnoser, enhet Sunnaas. Eller litt kortere Sjeldensenteret, enhet Sunnaas.